Gdzie znajdują się instalacje teletechniczne?

Zobacz, kto wykona dla Ciebie instalacje teletechniczne.

Instalacje teletechniczne antenowej instalacji zbiorowej to potężna infrastruktura w której zakres wchodzi mnóstwo rozmaitych urządzeń – od elementarnych po zaawansowane technicznie. W naszym kraju działają fachowe firmy, które produkują urządzenia do sieci RTV. Przekonajmy się jakie usługi proponują i jakie są najważniejsze moduły instalacji teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne – w szpitalach i blokach

Instalacje teletechniczne to urządzenia takie jak: anteny FM/DAB, zabezpieczenia odgromowe, pasmowe wzmacniacze wielokanałowe, zasilacze, multiswitche końcowe. W sprzedaży dostępne są też wzmacniacze magistralne, kable koncentryczne 75 OHM, modulatory cyfrowe DVB-T/ DVB-C/IP i odbiorniki optyczne. Urządzenia tego typu zakładane są na nieruchomościach, w obiektach publicznych i blokach. Przedsiębiorstwa specjalizujące się w sieciach RTV/SAT zajmują się natomiast z reguły rozplanowywaniem instalacji i produkowaniem poszczególnych urządzeń. Instalacje teletechniczne wymagają najwyższej jakości komponentów oraz profesjonalnej instalacji – stąd niezastąpiona jest pomoc speców.

Instalacje teletechniczne – opieka techniczna

Istotne jest również, by sieci kablowe spełniały kryteria Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Dlatego potrzebne jest doradztwo techniczne specjalistycznych przedsiębiorstw, które dostarczą stosowne narzędzia i zaproponują najlepsze moduły dostosowane do potrzeb konkretnej sieci. Instalacje teletechniczne niejednokrotnie potrzebują również napraw, a zatem niesamowicie duże znaczenie ma opieka gwarancyjna. Jej odbiorcami są z reguły deweloperzy.

Nasza lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]