silniki elektryczne producent, ultra robotics

Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Powszechne zastosowanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, wymusza poszukiwanie efektywnych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwo od uznanych globalnych wytwórców.

Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i Eisele Antriebstechnik GmbH

Istniejąca od ponad 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem silników elektrycznych prądu stałego, przekładni planetarnych i falowych oraz motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) wytwarzanych z materiałów najwyższej jakości przez najlepszych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy cechujące się ogromną żywotnością i niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji robotów przemysłowych, frezarek czy systemów służących do automatyzacji intralogistyki, a dzięki możliwości ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącą z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD doskonale pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90%), gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, jak również przy narażeniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne.

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza też produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company i Positec.

Nasza lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]