Skrzynka teletechniczna – bezpieczna i praktyczna

Dowiedz się więcej o skrzynce telekomunikacyjnej na https://www.telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne.

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być wyjątkowo funkcjonalne. Na rynku wyróżniamy wiele ich typów, których profil musi być dostosowany do różnych warunków. W jaki sposób dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – jakie wyróżniamy rodzaje?

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być wyprodukowana z solidnego metalu i jednocześnie umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. W sprzedaży wyróżniamy kilka najważniejszych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na powietrzu, która musi wytrzymać ingerencje osób niepowołanych, jak również urazy mechaniczne. Inna ważna grupa to skrzynka umieszczona wewnątrz mieszkań, w której zlokalizowane są przewody telekomunikacyjne – tj. światłowody oraz niezbędne przyłącza sprzętów – wzmacniacze RTV, multiswitche. Komponenty w środku skrzynki można zainstalować na przykład na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – zabezpiecz się przed wtargnięciem osób trzecich

Istotnym czynnikiem jest też ochrona przed dostaniem się do szafki osób trzecich. W tym celu stosuje się specjalistyczne zasuwy. To ważne również w mieszkaniu, w którym przebywają osoby małoletnie. Należy pamiętać również o uporządkowaniu przewodów – do tego celu służą specjalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele typów szafek – mają one różne rozmiary, co sprawia, że szybko dopasujemy je do indywidualnych potrzeb.

Nasza lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]