Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

Sprawdź, gdzie kupić kolczyki z cyrkoniami.

Doskonałym prezentem dla eleganckiej Polki są kolczyki z cyrkoniami. Te przepiękne wyroby doskonale harmonizują się z elementami stworzonymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, w jaki sposób dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami to wymarzony prezent

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, mające wspaniałe właściwości wizualne. Połyskują w słońcu szykownym blaskiem, są odpowiednio wyszlifowane oraz bezbarwne. Mogą wspaniale imitować drogocenne brylanty, sprawdzają się zatem jako detal zdobniczy. Istnieją także wielobarwne odmiany cyrkonii – poprzez zastosowanie różnych składników można otrzymać poniższe kolory: szafirowy, bordowy, seledynowy, brązowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako podarunek z okazji imienin lub na Mikołajki.

Klasyczne piękno – kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko stosuje się cyrkonie, przede wszystkim razem ze srebrem. Te połyskujące dodatki są twarde i odporne na czynniki mechaniczne, dlatego idealnie pasują do srebrnych obrączek, kolii, a także łańcuszków. Gdzie dostaniemy ozdoby z cyrkoniami? Ogromny asortyment proponują sklepy on-line, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w różnych wariantach i niskich cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć upragnioną i elegancką biżuterię. Nabywcy często wybierają klasyczne kolczyki, ale także te różnorodnie dekorowane.