pierścionki, pierścionki srebrne, srebrne pierścionki

Srebrne pierścionki – praktyczny poradnik

Znakiem uniwersalnej wytworności są srebrne pierścionki. Biżuterię wykonaną z tego pięknego metalu musi posiadać w swojej szkatułce każda szykowna Polka. Przekonajmy się więc, czym charakteryzują się te piękne pierścionki, stanowiące najlepszą dekorację damskiej ręki.

Srebrne pierścionki – jaką próbę wybrać?

Najczystsza cecha probiercza srebra to 999, ale wtedy srebro jest stopem plastycznym, mało odpornym na wszelkie urazy mechaniczne i jako pierścionek może łatwo ulec zniszczeniu. U jubilera znajdziemy więc najczęściej wybierane przez Polki srebrne pierścionki robione ze stopu 925. Możemy wybrać pierścionek jednolity lub bardziej bogaty. Te najpiękniejsze wysadzane są ametystami, perłami, koralem, a nawet brylantami. Innym walorem ozdób wyprodukowanych ze srebra jest możliwość – w razie potrzeby – poddania ich korekcie wielkości, o co zadbają specjalistyczne zakłady złotnicze. Pamiętajmy również o regularnym czyszczeniu pierścionków, żeby wyglądały doskonale przez długie lata.

Gdzie nabędziemy najpiękniejsze srebrne pierścionki?

W każdym zakładzie złotniczym kupimy piękną biżuterię. Zamiast jednak tracić fortunę w tradycyjnych salonach, opłaca się poszukać również w Internecie, gdzie koszty są nawet o 25 procent atrakcyjniejsze. Kupimy tutaj srebrne pierścionki w zróżnicowanych wzorach, okraszone szykownymi minerałami. Nie musimy nawet wychodzić z domu, a w razie potrzeby możemy odesłać zamówienie z powrotem. Takie zakupy w Internecie to bogaty wybór i mnóstwo zabawy dla każdej damy.