Wybierz najpiękniejsze srebrne kolczyki

Chcesz nabyć kolczyki srebrne? Skieruj się tu.

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej kupowanych przez kobiety akcesoriów. Są idealne na każdą sytuację – wyjątkowo wzniosłą i w luźniejszym stylu. Przekonajmy się co powoduje, że są tak popularne i gdzie można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – jakie nabyć

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych kształtach. Najbardziej „trendy” są delikatne sztyfty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są skromne, ale jakże eleganckie. Równie popularne są wiszące kolczyki, które wspaniale wysmuklają sylwetkę. Mogą być wysadzane naturalnymi kryształkami albo całkowicie gładkie. Błyskotki wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co często ma miejsce w przypadku dodatków z metali nieszlachetnych. Najbardziej niebanalne kolczyki wyprodukowano techniką matowienia, więc wybierając je popatrzmy na cechy probiercze oraz metodę ich wykonania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze olśniewające

Srebrne kolczyki trzeba skrupulatnie oczyszczać i na bieżąco eliminować najmniejsze zabrudzenia, żeby ciągle prezentowały się doskonale. Należy wycierać je często delikatną ściereczką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, używać specjalistyczne specyfiki czyszczące, a nieużywane kolczyki przechowywać w zamkniętych szkatułkach. Nie stosujmy natomiast babcinych technik polerowania, takich jak pasta do zębów czy ocet. Tego typu preparaty mocno rysują elastyczną fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór kolczyków jest na pewno w e-sklepach, które oferują szybką dostawę i kuszące promocje. Ponadto zakupy online to niezwykła wygoda, którą zapewne docenią przede wszystkim zapracowane Polki.