biżuteria z koralem, biżuteria srebrna

Wyjątkowa biżuteria z koralem

Nazwa koral pochodzi od hebrajskiego wyrażenia “gord” oznaczającego amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż posiada właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, są chronione przed negatywną energią i złymi duchami. Co więcej, kamień korala wycisza osoby zestresowane i spięte. Symbolizuje siłę i niekiedy nazywany jest także kwiatem morza. Poświęcony mitologicznej bogini miłości, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – świetne uzupełnienie stroju

Zwykło się mawiać, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą ozdobą. Nie mniej jednak szykowna, odpowiednio dobrana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju wszystkich kobiet. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, dlatego też idealnie nadaje się do casualowych kreacji, ale i na ważne uroczystości. Kamień korala spotykany jest odcieniach: różowym, czerwonym oraz niebieskim.

Biżuteria z koralem – działanie lecznice

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu leczniczym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, dodatnio wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom skarżącym się na niedokrwistość, zalecić można zakładanie kamienia koralu w formie zawieszki na szyję. Właściwości korala przede wszystkim związane są z kobietami. Reguluje cykl menstruacyjny i zwiększa płodność. Dodatkowo, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów seksualnych. Osoba nosząca biżuterię z koralem może liczyć na redukcję stresu i spokojne życie rodzinne.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]