Zwiększ terminowość wpłat od klientów – skorzystaj z aplikacji Flobo

Tu uzyskasz więcej informacji o automatycznej windykacji należności.

Biznesmeni stale szukają rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a przy tym zredukować czas zarezerwowany na wykonywanie części procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale także automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Co oferuje Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a później obserwuje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich ma przydzielony własny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na realizowaniu innych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale też i tych małych, które w ciągu miesiąca wystawiają zaledwie 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, wyjątkowo potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie mają problemy z nieterminowymi klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Robot do automatycznego księgowania przelewów dla szkół, podmiotów usługowych i hoteli

Nie jesteś pewny czy robot Flobo to praktyczne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie księguje przelewy z tytułu abonamentów, wobec tego doskonale zda egzamin w uczelniach językowych albo niepublicznych, czy wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym różne usługi? Jeśli pomiot za realizację usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie kontrolować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]