Ciekawe zajęcia dla maluchów – kurs gotowania dla dzieci

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków? Nie wahaj się! Zajrzyj na https://warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/.

Dzieci kochają brać udział w kuchni – wybierać i przynosić składniki bądź dekorować ciastka. Chciałabyś wykorzystać zapał kulinarny Twojej pociechy? Zapisz je na kursy gotowania dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, jak przebiegają takie zajęcia.

Warsztat kulinarny dla dzieci – czemu warto wysłać na niego dziecko?

Warsztaty kulinarne dla dzieci są skierowane do pociech w wieku od sześciu do dziesięciu lat. W trakcie warsztatów dzieci uczą się niezależności i kształtują swoją pomysłowość i co najistotniejsze – zyskują praktyczne umiejętności. A równocześnie wyśmienicie się bawią. Opanowywanie prostych przepisów, dobieranie i mieszanie ingredientów oraz łączenie ulubionych smaków – to wszystko sprawia, iż maluchy ochoczo gotują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci zapoznają się też z regułami, jakich należy przestrzegać w kuchni, co w dużym stopniu wpływa na ich bezpieczeństwo w czasie kucharzenia. W warsztatach mogą również brać udział rodzice, jest to tym samym doskonała sposobność do spędzenia wspólnie kilku godzić z potomkiem. Opiekunowie mogą przypatrywać się kulinarnym wysiłkom swoich dzieci, a potem poczęstować się tym, co udało się stworzyć.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – także dla przekornych maluchów

Warsztaty odbywają się w Krakowie i trwają 3 godziny zegarowe. W trakcie kursu maluchy szykują danie główne i deser. Młodzi uczniowie sztuki kulinarnej mogą wybrać specjały kuchni włoskiej – przygotować apetyczny makaron na słono bądź słodko, albo spróbować swoich sił w pieczeniu pachnącej, przystrojonej świeżymi składnikami tradycyjnej pizzy. W czasie kursu dzieci przygotowują także smaczny deser – mus z lodami truskawkowymi i mascarpone. Lekcja powiązana z zabawą to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu, a własnoręczne przyrządzanie ulubionych potraw daje pociechom moc satysfakcji. Nawet bardzo niesforny maluch będzie z zaangażowaniem oddawał się przyrządzaniu znakomitej pizzy bądź ozdabianiu deseru. Warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzi wykwalifikowany szef kuchni, który posiada wieloletnie doświadczenie oraz doskonały kontakt z dziećmi.

Nasza lokalizacja:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]