Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Szukasz aktualnej oferty kursu digital paintingu? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj na domin-krakow.pl.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko używana m.in. w grach komputerowych, filmie i reklamie. Pragniesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci rozwijać koncept wymyślonych światów, tworzyć bajkowe postaci, a także obrabiać grafikę w programach graficznych. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich trakcie kursanci poznają działanie programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak stosować maski i warstwy, odwzorować światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, dokonują korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć przykuwające wzrok rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych zawodowców

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osób chcących pracować w branżach związanych z reklamą, grami komputerowymi, filmem i animacją.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]