Kurs modelowania w Blenderze 3D – nie tylko dla profesjonalistów

Tu poznasz korzystną ofertę kursu Blender.

Świat rysunku cały czas się przekształca i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe metody preferując tworzenie swoich prac tylko w tzw. digitalu. Dostępne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko swobodę sporządzania ilustracji 2D, ale również odwzorowania obiektów 3D. Rozpoczęcie nauki modelowania 3D nie generuje w tej chwili wielkich wydatków – każdy może przecież zainstalować program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który równocześnie jest całkowicie darmowy.

Kursy modelowania 3D polecamy w niewielkich grupach

Obsługi każdego programu można nauczyć się na własną rękę, jednak proces ten trwa w takim przypadku dłużej i nierzadko bywa niezwykle męczący. Dlatego też partycypacja w kursie modelowania 3D będzie wyjątkowo pomocne dla tych, którzy dopiero poznają Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź nanoszenie przeróżnych efektów świetlnych i tekstur na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeśli będzie prowadzone pod okiem doświadczonego dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty projektów tworzonych przez kursanta wskazując detale, które wymagają dopracowania i sugerując ku temu trafne rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu dobrze jest, by przebiegał on w jak najmniejszych grupach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poważana w w branży gier wideo i filmowej

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dziś zdolnością pożądaną i docenianą zwłaszcza w świecie projektowania, gier wideo i filmu. Poznanie oprogramowania Blender 3D poszerza zatem przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu tworzy się wstępne profesjonalne prace, które później można śmiało dołączyć do swojego portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo np. w branży filmowej i łączą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego typu warsztatów to po prostu artyści i entuzjaści 3D, którzy pragną rozwijać swoje obecne umiejętności bądź znaleźć nowe drogi ekspresji.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]