Chcesz brać udział w górskich wyprawach? Musisz być dobrze przygotowany!

Nie czekaj! Wybierz aktualną ofertę górskich wypraw w dobrej cenie.

Uwielbiasz kop adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeśli jesteś wymagającym turystą doceniającym bezpieczne i świetnie przygotowane eskapady kierowane przez zawodowych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych uczestników

Exploruj.pl planuje wyprawy, które prowadzą na pasma górskie prawie każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do sympatyków turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią aktywne spędzanie urlopu i posiadają pewne doświadczenie w analogicznych wycieczkach. By uczestniczyć w wyprawie konieczna jest wysoka sprawność fizyczna oraz odpowiedni stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to oferta dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w eskapadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem trudności cechują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o ogromnych umiejętnościach i dużej wytrzymałości.

Czemu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne doznania. Pozwalają przy tym spełnić pragnienia i sprawdzić się w niecodziennych sytuacjach. Firma angażuje wykwalifikowanych przewodników oraz liderów znających dogłębnie charakter górskiego obszaru, ale też chętnie dzielących się swoją wiedzą z partycypantami wyprawy. Potrafią oni również zminimalizować prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. w Dolomity, Andy czy na pasmo Riła.

Nasza lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]