Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu kupisz baniak do wina.

Balon do wina to wspaniały prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Balon do wina – wyjątkowy upominek

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nieprzeciętny prezent dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu, imienin bądź zakończenia studiów. 2-litrowe zbiorniki na wino to również idealna ozdoba stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal baniak na wino znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom na wino bez trudu przeniesiesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]