Części do Renault – gdzie je kupić?

Zainteresowany Renault części zamienne? Kliknij tu.

Auta Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci doceniają rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 3500 pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku zakupiono blisko 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które często się psują?

Masz już wymarzony auto i chcesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w bogato zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich znaleźć elementy układu chłodzenia, nadwozia, podwozia oraz silnika, jak i wiele innych. Z opinii konsumentów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego elementu skarżą się posiadacze Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania samochodu tej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasza lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]