Dlaczego zakupy w hurtowni opakowań szklanych są opłacalne?

Sprawdź szeroki asortyment hurtowni opakowań szklanych.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która póki będzie trwać człowiek nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, że większość rynku towarów spożywczych należy do potężnych koncernów, jest to równolegle sektor, w którym idealnie radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile trafią do odbiorcy ze swoim smacznym, zdrowym albo niszowym wyrobem. Przeznaczona na handel żywność musi zostać opakowana tak, aby artykuł długo pozostał zdatny do spożycia, a zatem np. w szklane butelki i słoiki. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, że są ekologiczne, dlatego że można je recyklingować.

Butelki oraz słoiki w hurcie to sposób na optymalizację kosztów

Oczywiste jest, że oferty sprzedaży od dostawców adresowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się zauważalnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niewielką manufakturą produkującą takie artykuły, jak np. dżemy, smalec na kanapki albo ocet, będzie potrzebować rocznie nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, lecz ilości zdecydowanie przekraczające liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie butelek oraz słoików w hurcie jest tym samym dla niego jednocześnie metodą optymalizacji wydatków, gdyż zamawiając towar w dużych ilościach zazwyczaj można oczekiwać sporego rabatu od dostawcy, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na wiele miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno opakowań szklanych dostrzegalnie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u polskiego hurtownika słoików i butelek. Tym sposobem także otrzyma towar szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – słoiki, butelki i inne akcesoria w setkach sztuk

Hurtownicy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i objętości słoje oraz butelki szklane znakomite do rozlewania piwa, wina lub soków. Dostarczane są one do odbiorcy na paletach mieszczących – zależnie od wielkości opakowań – po 400, 1300, a nawet 2700 sztuk danego opakowania. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą też odebrać nabyty towar wprost ze składu hurtowni. Wraz z butelkami i słoiczkami hurtowo można dodatkowo zamówić większą ilość innych potrzebnych elementów, jak nakrętki, korki lub kapsle dopasowane do danego typu opakowania.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]