Kapsułki do kawy – idealny napar za każdym razem

Jeśli chcesz kupić kapsułki do kawy, koniecznie wejdź na cafessima.pl.

Duża część z nas nie wyobraża sobie śniadania bez filiżanki ciepłej, smakowitej kawy, która w kilka chwil stawia na nogi i przygotowuje na ciężki dzień pracy. Przy dobrej kawie spotykamy się też ze znajomymi, podjadając desery na mieście i plotkując o współpracownikach czy dyskutując o najświeższych wydarzeniach w kraju. Napój ten jest znany od kilkuset lat, ale w dalszym ciągu pijemy go z reguły w dwóch wariantach: z mlekiem lub bez. Dlaczego? Bowiem tak jest najszybciej i najwygodniej.

Kapsułki kawy do ekspresu równie dobra jak w kafejce

Gdy pragniemy napić się kawy z dodatkami, z rzadkich odmian czy też fantazyjnie przygotowaną udajemy się przeważnie do kawiarni, gdyż niewielu z nas potrafi przygotować różnorodne napoje kawowe. Nie potrafimy dobrać właściwej mieszanki kawy do konkretnego napoju, nie znamy proporcji kawy do mleka i wody, więc nie wiemy jak zamienić espresso w doskonałe macchiato, latte czy cappuccino. Dlatego popularna od dziesięcioleci, a w Naszym kraju tak naprawdę dopiero w kilku ostatnich latach, stała się kawa w kapsułkach, którą można przygotować w kilka minut w małych dedykowanych urządzeniach. Dlaczego tak pokochaliśmy kapsułki kawy do ekspresu? Przede wszystkim dlatego, iż mając ekspres na kapsułki nie musimy martwić się o doglądanie procesu parzenia napoju. W kapsułkach znajduje się idealnie odmierzona ilość kawy, aromatów oraz ewentualnie mleka, a naszym zadaniem jest tylko umieszczenie kapsułki z kawą w podajniku, dodanie do ekspresu należytej ilości wody, podstawienie kubka albo filiżanki o odpowiedniej pojemności i odczekanie kilkunastu sekund, aż ekspres wypełni całą pracę za nas.

Kapsułki do kawy – aromatyczna kawa w niskiej cenie

Ekspresy na kawę w kapsułkach nie są kosztowne – niewielkie modele, które zmieszczą się na blacie kuchennym, można kupić już za 250 zł. Same kapsułki do kawy to również nie jest ogromny wydatek. Jeśli przeliczyć koszt jednej kawy, to np. cappuccino można przyrządzać w domu za niecałe 1,10 zł. Koszt waha się rzecz jasna zależnie od od producenta kapsułek, ale w porównaniu z takim samym napojem podawanym w kafeterii, jest to na ogół ok 10%-20% ceny, jaką zapłacilibyśmy na mieście. Cena kawy w kapsułkach jest zdecydowanie ich znaczną zaletą. Konsumenci jednak zastanawiają się nierzadko czy nabywając ekspres jednej firmy nie będą ograniczeni do kupna kapsułek tylko od jednego producenta. To bezzasadne niepokoje. Dzisiaj do wszystkich popularnych systemów, takich jak Nescafe Dolce Gusto, Nespresso czy Tchibo Cafissimo można kupić pasujące kapsułki.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]