Nietypowe gadżety ślubne – alkohol z etykietami weselnymi

Szukasz etykiet na bimber? Zobacz tutaj.

Zwyczaj dawania prezentów na przeróżne okazje znany jest od wieków i od samego jego zarzewia najchętniej przekazywanym i, oczywiście, jednakowo ochoczo przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Sporo ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na ślub, Sylwestra czy imieniny. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety weselne – podziękuj rodzinie oraz znajomym

Na weselu alkohole nie tylko stoją na stolikach, ale też przyjęło się, że Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki podarunek jest uważany za rodzaj wyrażenia podziękowania za przyjazd na ceremonię. Lecz taka butelka z trunkiem wyskokowym może też przerodzić się w cenną pamiątkę, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Trzeba spersonalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety na wódkę, lokując na nich informację o miejscu i dacie ślubu, wyrazy podziękowania czy imionach nowożeńców. Etykiety na butelki można kupić w przeróżnych odcieniach i wzorach, wobec tego bez trudu można znaleźć te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni kupującego. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber czy inne napitki wyskokowe można zastosować nie tylko podczas wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub przyjęciu urodzinowym.

Dekoruj swoje trunki kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można ozdabiać butelki w domowej piwniczce. Jeśli przetwarzasz swoje wina, soki bądź nalewki, a następnie wręczasz je rodzinie lub kolegom nawet bez okazji, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne pospolitej flaszki. Na dodatek butelki można także oznaczać używając wielobarwnych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]