Nowe e-commerce – zakupy spożywcze przez internet

Jeszcze nigdy nie spotkałeś tak dobrej oferty zakupów spożywczych online!

Nie da się uniknąć nieodzowności robienia zakupów spożywczych. Bez wielu przysmaków da się przeżyć, jednakże bez zdrowych warzyw i owoców jest raczej ciężko. Niestety nierzadko okoliczności życiowe czy zawodowe powodują, że coś tak przyjemnego jak sprawunki, może stać się czynnością kłopotliwą. Wtedy na ratunek nadciąga sposobność wykonania zakupów z dostawą do domu.

Zakupy z dostawą do domu to oszczędność czasu i wygoda

Wszechobecność internetu wpłynęła w ostatnich kilkunastu latach korzystnie na wzrost sprzedaży online w naszym kraju. W związku z nieustannie przekształcającym się rynkiem i potrzebami klientów, mnóstwo biznesów stosujących przedtem tylko zwykłe kanały sprzedaży, udostępniło swoją ofertę przez internet. W tym kierunku skierowała się także branża spożywcza, która z reguły rzadko oferowała zakupy z dostawą do domu klienta. Obecnie z delikatesów online korzysta dużo rozmaitych grup odbiorców. To m.in. osoby mające pod opieką chorych członków rodziny, rodzice noworodków, osoby pracujące w systemie zmianowym, który nie pozwala im zrobić zakupów w godzinach gwarantujących znalezienie w sklepie świeżych produktów, ale też osoby starsze, dla których częste wyjścia do pobliskiego marketu mogą być zbyt dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, że z zakupów spożywczych online korzysta się też dla komfortu – to spora oszczędność czasu, który można przeznaczyć na hobby czy też inne przyjemności.

Delikatesy online – tylko najlepsze produkty

Korzystając z zakupów przez internet w krakowskim e-sklepie Skowronek mamy dostęp do szerokiej bazy produktów wysokiej jakości, nie tylko warzyw i owoców, ale też wędlin, ryb oraz mięs pochodzących tylko od solidnych i wypróbowanych polskich dostawców. Dodatkowo sklep oferuje chrupiące, tradycyjne pieczywo pochodzące z piekarni słynnej nie tylko na krakowskim Kazimierzu. Zamówienia składane w delikatesach online Skowronek są dostarczane na wybrany adres w ciągu 48h, a za zamówienia za określoną sumę oferowana jest darmowa dostawa. Za zakupy można zapłacić kartą w chwili odbioru.

Nasza lokalizacja:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]