Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

Jeśli chcesz nabyć drukarkę 3D Kraków, koniecznie sprawdź cadxpert.pl.

W ofercie firmy CadXpert odnajdziesz tylko urządzenia od najlepszych producentów tych rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej sprzedaży, działają między innymi w technologiach: FDM, SLA i PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują wydatki na produkcję

Stratasys jest światowym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od przeszło trzech dekad – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania oraz instrumenty. Oszacowano, iż stosując drukarki 3D i pozostałe produkty Stratasys można aż o 90 procent zredukować koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Nadrzędne założenia pracy rzeczoznawców marki Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych usług i urządzeń, a także pomoc techniczna oraz merytoryczna. Bestsellery z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu i przemysłu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Formlabs to kolejny lider produkcji drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs produkuje niezmiernie zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, takie jak SLS i SLA. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduże urządzenie, pracujące w autorskiej, nowatorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi formę technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się ergonomiczną konstrukcją oraz bezproblemową obsługą. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Zdecydowanie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, jak również drobiazgowym odwzorowaniem najmniejszych elementów. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dzięki temu można wydrukować jednakowe makiety, do czego dąży się przede wszystkim w masowej, seryjnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są szeroko stosowane w rozlicznych gałęziach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Druk jest dokładny oraz trwały, a podczas procesu drukowania nie dochodzi do przesunięcia się warstw ani nie występują odkształcenia.

Nasza lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]