Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

W tym miejscu kupisz słój z kranikiem.

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych trunków i deserów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoje z kranikiem, znajdujące sporo zastosowań. Do czego można je zastosować? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż doskonale nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoiki mają duże objętości (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranikiem jest świetną ozdobą stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on chętnie stosowany do podawania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania lemoniad, soków, oranżad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego zaletą jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]