Szukasz najlepszych drukarek 3D? Sprawdź ofertę CadXpert

Więcej informacji o drukarki 3D sprzedaż znajdziesz tutaj.

CadXpert jest jedną z pierwszych na krajowym rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D. Najważniejszą sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie posiada urządzenia do druku przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Kolejnym filarem są usługi: projektowanie 3D, skanowanie 3D i drukowanie 3D, a także możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Znajdujące się w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o trzy technologie: SLA, PolyJet i FDM, a usługi druku 3D są realizowane w technologiach PolyJet, DMLS, FDM i SLA, SLS.

CadXpert – dystrybutor drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, jak również wyłączny dystrybutor sprzętu marki Formlabs oraz drukarek 3D firmy MakerBots. To największa w Polsce oferta aparatów do drukowania przestrzennego – przeszło dwadzieścia modeli drukarek 3D i kilkanaście różnych skanerów 3D. Oprócz tego CadXpert oferuje szeroki katalog materiałów do druku 3D – powyżej 50 propozycji, w tym też materiały specjalistyczne, jak np.: Nylon 12 CF, Ultem 1010 oraz pozostałe (dentystyczne, inżynieryjne, biokompatybilne, elastyczne itd.). Poza materiałami eksploatacyjnymi oraz akcesoriami firma CadXpert oferuje też żywice fotopolimerowe, filamenty i inne tworzywa wykorzystywane do druku 3D.

Profesjonalne oraz biurkowe drukarki 3D

Asortyment firmy CadXpert jest adresowany zarówno do użytkowników prywatnych, nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko marki MakerBot), jak i przedsiębiorców, profesjonalistów oraz przedstawicieli różnych sektorów (sprzęt firmy Stratasys). CadXpert prowadzi sklep online, udostępnia też showroom zlokalizowany w Krakowie. Każdy, kto chce skonsultować z profesjonalistami możliwości techniczne dowolnego aparatu z oferty CadXpert, swój projekt czy jest po prostu zaciekawiony procedurą wydruku 3D, powinien odwiedzić krakowski punkt. CadXpert zapewnia także szeroką obsługę posprzedażową: wsparcie techniczne oraz merytoryczne, przeszkolenie z obsługi zakupionych urządzeń czy serwis (w tym również pogwarancyjny).

Drukarki 3D – teraz także w zasięgu niewielkich przedsiębiorstw

Jak kształtują się koszty narzędzi do druku 3D – skanerów oraz drukarek 3D? Profesjonalny skaner lub drukarka kosztują tyle, iż nawet małe lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie na nie pozwolić. Zainwestowanie w profesjonalne narzędzia do druku 3D w mgnieniu oka się zwróci – w przypadku branż, jak między innymi medycyna, stomatologia, motoryzacja oraz odlewnictwo, własnoręczne prototypowanie i drukowanie, zamiast zlecania tych czynności, będzie namacalną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor narzędzi do drukowania przestrzennego prężnie ewoluuje – wraz z postępem idą innowacyjne technologie i możliwości, na które jeszcze niedawno było stać wyłącznie gigantyczne korporacje. Obecnie – za sprawą obniżenia cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich mają też mniejsze firmy, te z daleko niższym budżetem. Sprzęt do druku 3D są bezustannie modyfikowane i udoskonalane, z roku na roku obniża się koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych. Inwestycja w specjalistyczne urządzenie do druku 3D ma wiele zalet, do głównych z nich zaliczyć należy redukcję kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Nasza lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]