Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

Jeśli szukasz maski wielokrotnego użytku, koniecznie sprawdź vitberg.com.

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na wszystkie państwa, pod każdym względem zmieniła nasze życie i relacje społeczne. Zasady dystansu społecznego wymuszają nieodzowność korzystania ze licznych środków, których zadaniem jest ochraniać nas przed realnym ryzykiem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do kina czy supermarketu, gdzie z reguły napotykamy większe tłum ludzi, winniśmy dla bezpieczeństwa nosić na nosie i ustach ochronną maseczkę. Jak jednakże postąpić, jeśli z trudem nam się oddycha w typowej maseczce z tkaniny?

Wytrzymała ochronna przyłbica zabezpiecza podobnie jak maska chirurgiczna

Ci, którzy sądzą, że bawełniane maseczki ochronne są niekomfortowe i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu podczas ich używania, mogą zaopatrzyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona użytkownika przed stycznością z patogenami tak samo jak maska chirurgiczna, czyli zakrywa usta i nos, ale zarazem umożliwia swobodne oddychanie. Jej podstawowymi zaletami są wygoda, solidność oraz nieznaczna waga, która nie przekracza 7-10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wyprodukowana jest z materiałów, dzięki którym może być stosowana wielokrotnie. Jej przezroczystą przysłonę po użyciu rekomenduje się zdezynfekować, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (aż trzydzieści razy) w wodzie z detergentem.

Maseczka z przyłbicą – dla astmatyków i ludzi pracujących

Taką maseczkę z przyłbicą poleca się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również wygodzie. Osoby powyżej 50 roku życia, cierpiące na astmę, starsze bądź regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nosić maseczki ochronne podczas pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej stosowanie przez wiele godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Ludzie młodzi z pewnością docenią też to, że działa ona z FaceID.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]