lavazza a modo mio kapsułki

Zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio – dla miłośników dobrej kawy

Przedsiębiorstw produkujących kawę są setki, jakkolwiek Lavazza ciągle znajduje się na liście tych cieszących się uznaniem. Nieliczne osoby wiedzą, iż historia firmy Lavazza rozpoczęła pod koniec XIX stulecia w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20 dolarów kupił niewielki sklep, w którym przetwarzano ziarna kawowca i sporządzano ich oryginalne mieszanki. Zdobyły one szybko serca mieszkańców Turynu. Dziesięciolecia później marka Lavazza wciąż czaruje aromatem swoich mieszanek, wyznaczając standardy także w zakresie kaw w kapsułkach.

Kapsułki z kawą A Modo Mio – można nabyć ich zamienniki

Ekspresy na kapsułki z kawą z linii Lavazza A Modo Mio są aktualnie jednymi z najbardziej rozchwytywanych. Używane są one zarówno w dużych biurach, jak w naszych mieszkaniach. Z ich pomocą przyrządzanie pachnącej, pysznej kawy zajmuje jedynie chwilę. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże korzystać wyłącznie z kapsułek wytwarzanych przez tę markę. Dziś w sprzedaży nabyć można niemało zamienników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one taniej, ale tak samo wyróżniają się bardzo dobrą jakością.

Zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio – połączenia arabiki i robusty

Mnóstwo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio znajdziemy w asortymencie Italian Coffee, marki która także pochodzi z Włoch i zajmuje się dystrybucją kaw w kapsułkach do szeregu popularnych ekspresów tego rodzaju. Oferuje ona zarówno kawy będące pyszną kompozycją arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej mieszanką z robustą (Avarizia Delicato czy Padova Cremoso), jak również napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), orzecha laskowego (Caffè e Nocciola) czy tradycyjnego włoskiego alkoholu (Sambuca).

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]