Nowoczesne meble biurowe – funkcjonalność i ergonomia

Producent mebli biurowych Poznań - sprawdź pełną ofertę.

Od wielu lat nie ma już prawa bytu pogląd, iż wyłączną rolą mebli biurowych jest ich użyteczność. W dzisiejszych czasach planując biuro czy to w prywatnym home office czy w przestrzeni firmowej kierujemy się tym, żeby meble które w nim postawimy wyróżniały się też ergonomią oraz miłym dla oka designem. Meble spełniające wszelkie powyższe cechy znajdują się w portfolio poznańskiej spółki BALMA, która od lat 80-tych XX w. dostarcza wysokiej jakości meble biurowe na rynek lokalny i zagraniczny.

Nowoczesne meble biurowe to najważniejszy element przyjaznej przestrzeni pracy

Czym wyróżniają się nowoczesne meble biurowe? To meble, które odpowiadają na wszelkie potrzeby osoby, która z nich korzysta. Pozwalają one na doskonałą organizację zadań stając się częścią wydajnego środowiska pracy. Równolegle charakteryzuje je wysoka trwałość, dzięki której nie niszczą się przez wiele lat również przy ich bardzo intensywnej eksploatacji. Ten poziom wytrzymałości mebli możliwy jest tylko przy przestrzeganiu przez producenta najwyższych standardów produkcji, w tym w zastosowaniu stosownych materiałów, lecz równie ważną rolę pełni tu szczegółowo przemyślana konstrukcja każdego mebla. Wzory nowoczesnych mebli biurowych łączą w sobie piękno z funkcjonalnością. Wszak mebel będący najważniejszą częścią przyjaznej przestrzeni biurowej musi mieć opcję dopasowania go do różnych stylów pracy użytkowników, lecz nie powinien jednocześnie zaburzać stylistyki otoczenia. W biurze każdego dnia przebywa się przez minimum 8 godzin, a im lepiej w tej przestrzeni czuje się pracownik, tym wyższa staje się efektywność jego pracy. Oprócz tego, wygląd biura jest niejako wizytówką firmy, która sporo może o niej przekazać przyszłemu partnerowi na długo przed ostatecznym postanowieniem o kooperacji.

Oferta polskiego producenta mebli biurowych z Poznania

Poznańska spółka BALMA w swojej ofercie produktów ma właściwie wszystko co przydatne do urządzenia biura. Oprócz typowego wyposażenia jak szafy, stoły ze składanym blatem oraz konferencyjne i biurka, u tego producenta mebli biurowych zamówić można również hokery czy taborety z tapicerowanymi siedziskami, lady recepcyjne, parawany i ścianki umożliwiające podzielenie przestrzeni pracy na mniejsze stanowiska, a nawet kwietniki wpisujące się w biurową stylistykę. Istotną częścią oferty Fabryki mebli BALMA S.A. są funkcjonalne stoły i biurka z możliwością dostosowania wysokości blatu. Przy takim meblu użytkownik błyskawicznie może zmienić pozycję pracy ze stojącej na siedzącą, co w efekcie obniża ryzyko dokuczliwego ból dolnej części pleców.

Nasza lokalizacja:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]