Blachy na rąbek stojący – zalety i zastosowanie

Szukasz paneli dachowych na rąbek? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Blachy na rąbek to coraz popularniejszy typ pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych materiałów wykończeniowych? Dlaczego opłaca się w nie zainwestować? Opisujemy panele dachowe na rąbek i możliwości ich wykorzystania.

Blachy na rąbek – do różnorodnych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek zyskują coraz szersze uznanie, dlatego że idealnie łączą ergonomiczność z walorami estetycznymi. Wytrzymałą oraz pięknie prezentującą się blachę na rąbek stosuje się zarówno w nowoczesnych domach, jak i nieruchomości, w których konieczna jest reperacja pokrycia dachowego. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach dwuspadowych i płaskich, ale też na dachach o złożonej więźbie. Panele dachowe na rąbek są dostarczane na teren budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Można je zamontować szybko oraz stosunkowo łatwo. Takie pokrycie dachowe jest niepodatne na korozję, wytrzymałe oraz idealnie pasuje do różnorodnych stylów architektonicznych (np. do stylu minimalistycznego lub dworkowego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod względem wykorzystanej technologii i odporności. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy, a następnie powleczone dodatkową powłoką, która daje ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. promieniowanie słoneczne czy opady. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w licznych modelach, co pozwala na dobranie jej do specyficznej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają ponadto wpływ na minimalizację kosztów związanych z budową – bez wątpienia ograniczają liczbę odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu blach na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten budulec bezpośrednio od producenta.

Nasza lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08