Kontenery budowlane – stały element placów budowy

Jeśli chcesz kupić kontenery otwarte, kliknij tutaj.

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na legalne pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie typy kontenerów stalowych są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontenery stalowe – wybierz wysoką jakość

w naszym kraju produkcją trwałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest sporo rodzajów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki z plandeką, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy częstokroć stosowane są również kontenery do transportu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko rozładować.

Nasza lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]