Kontenery na odpady – produkt nie tylko dla branży budowlanej

Szukasz kontenerów hakowych? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Nie wszystkie śmieci powinny trafić do koszy na surowce zmieszane albo wtórne. Dotyczy to głównie tych, które są wytwarzane podczas wszelkiego typu prac budowlanych i remontów, jak również odrzutów przemysłowych. Muszą one zostać przetransportowane do wyznaczonego punktu zbiórki selektywnej, gdzie będą przetworzone zgodnie z przepisami o odpadach. W rozlicznych przypadkach mogą jednak wyniknąć problemy powiązane z składowaniem oraz transportem odpadów. Aby się przed nimi ustrzec, warto wyposażyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Kontenery na śmieci – na gruz albo materiały sypkie

Najpopularniejsze kontenery otwarte są dostosowane do magazynowania oraz przewozu gruzu, starych mebli, opakowań i pokrewnych odpadów. Poza tym w użyciu są również kontenery uszczelniane, które znakomicie sprawdzają się przy wywozie nieczystości półpłynnych i płynnych (między innymi tych generowanych w oczyszczalni ścieków). Uszczelniane spojenia są również niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci miałkie, jak wióry metalowe, granulaty bądź trociny. Ich załadunek ułatwia zamontowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najmniej problematyczne do przewożenia są oczywiście kontenery rolkowe, zaopatrzone w system ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery na odpady – dla przedsiębiorstw budowlanych i ekip sprzątających

Adresatami oferty producentów kontenerów na odpady są różne podmioty. Wśród nich można wymienić m.in. przedsiębiorstwa budowlane, firmy sprzątające i parające się opróżnianiem strychów i piwnic, a także wszelkiego rodzaju zakłady wytwórcze. Na kupno kontenerów na śmieci decydują się firmy oferujące usługi wywózki odpadów o niestandardowych gabarytach oraz gruzu. Udostępniają je one klientom, a po wypełnieniu odwożą do punktu legalnego ich magazynowania bądź utylizacji.

Nasza lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]