Podpory stropowe – łatwy montaż i wysoka wytrzymałość

Chcesz zamówić podporę stropową? Wejdź na https://sklep.abcszalunki.pl/18-podpory-stropowe.

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niewykonalne. W jaki sposób są używane? Kiedy opłaca się wynająć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – typy i ich zastosowanie

Wśród szalunków wyróżniamy podpory stropowe oraz deskowania ścienne i do wykopów. Ten pierwszy rodzaj wykorzystywany jest do podtrzymywania stropów – z pomocą tego tymczasowego elementu konstrukcyjnego można pokryć strop cementem i odpowiednie jego uformowanie. Ważną rolę pełnią także stoliki szalunkowe i drewniane dźwigary – niezbędne w trakcie wykonywania prac budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wytworzone ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję regulacji wysokości, co pozwala używać ich w rozmaitych sytuacjach. Zazwyczaj w sprzedaży dostępne są podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów albo od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się ogromną trwałością, są także łatwe w montażu, a możliwości zastosowania ich w budownictwie są ogromne. Pośród czołowych producentów wyróżniamy szalunki Altrad, podpory Peri, jak również moduły wykonywane przez firmy Pionart, Olan czy Hunnebeck. Na szczególną wzmiankę zasługują podpory Peri wyróżniające się nowatorskimi rozwiązaniami, doskonałą jakością oraz przemyślaną strukturą. Podpory stropowe Peri są dostosowane do wykorzystywania nawet w ciężkich warunkach. Aktualnie sporo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wypożyczenie systemów szalunkowych – atrakcyjne ceny powodują, iż usługi te zyskują na popularności. Dzięki wypożyczeniu podpór stropowych można też oszczędzić czas.

Nasza lokalizacja:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]