Catering dla firm – zapewnij uczestnikom szkolenia kawę i przekąski

Sprawdź, komu zlecić catering dla firm.

Warsztaty, sympozjum lub ważne spotkanie biznesowe – każde poważne przedsiębiorstwo prawdopodobnie w końcu stanie przed koniecznością zaplanowania takiego wydarzenia. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które na ogół nie należą do zakresu obowiązków realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przyszykowanie przekąsek oraz napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli na planowanym spotkaniu ma pojawić się wiele osób, opłaca się zamówić na tę okazję usługę cateringu biurowego.

Poczęstunek bez ryzyka zabrudzenia rąk – o cateringu biurowym

Szkolenia i konferencje biznesowe to spotkania, które przeciętnie trwają po 8-10 godzin, w szeregu przypadków nawet przez 3-4 dni z rzędu. Ich uczestnicy otrzymują dokładny grafik wykładów, pomiędzy którymi wyznaczone są średnio dwie-trzy niedługie przerwy, w czasie których trudno jest zjeść sycący obiad w okolicznej restauracji. Dlatego nieodzowne jest udostępnienie gościom niewielkich przekąsek oraz napojów, które mogą szybko zjeść w czasie przerwy, a jeśli organizator zezwoli, również wziąć ze sobą na salę wykładów. Firmy oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, jak również z drobnym poczęstunkiem, które można zjeść bez niebezpieczeństwa pobrudzenia rąk czy garnituru. W ramach oferty cateringu dla firm użyczany jest też sprzęt do przyrządzania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – zatroszczy się o to firma oferująca usługę cateringu firmowego

Bufet kawowy jest nadzwyczaj istotna, daje wszak uczestnikom chwilę rozluźnienia po kilku godzinach intensywnej koncentracji. Oprócz tego jest to również szansa nawiązania rozmowy z innymi gośćmi i obgadania w luźniejszej atmosferze zagadnień roztrząsanych na szkoleniu. Automat z herbatą i innymi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, w żadnym razie nie zastąpi profesjonalnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Uczestnicy renomowanych sympozjów bądź płatnych wykładów nie powinni przecież pić z papierowych kubków, zagryzając przyniesione z domu czy też zakupione po drodze w spożywczaku kanapki. Zamówienie usługi cateringu firmowego podkreśli więc wagę spotkania i zarazem pokaże, że jego organizator pomyślał również o wygodzie gości.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]