catering okolicznościowy, catering na chrzciny

Catering okolicznościowy – obsługa nie tylko wesel i komunii

Wkrótce nadejdzie ważna dla ciebie data i chcesz celebrować ją wraz z rodziną i znajomymi. Niestety jest to liczna grupa osób, które należy nie tylko mieć gdzie usadowić, ale także podjąć je wybornymi trunkami i przekąskami. Możesz postarać się przygotować je samodzielnie, ale przy większej liczbie biesiadników trudno jest tego dokonać w pojedynkę. Poza tym to twoja impreza i pragniesz się na niej świetnie bawić, a nie zamknąć się w kuchni lub służyć za kelnera. Dlatego organizację poczęstunku na rodzinne imprezy zalecamy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – rewelacyjnie prezentujące się dania na zamówienie

Gdy mówi się o usłudze cateringu większość osób myśli z miejsca o cateringu na wesele bądź eventach biznesowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru pani domu było samodzielne przyszykowanie ważnych imprez rodzinnych i dopiero przy faktycznie ogromnej liczbie zaproszonych rozpatrywała ona opcję zamówienia fachowej pomocy w tym aspekcie. I rzeczywiście, przez wiele lat firmy cateringowe nie proponowały obsługi małych rodzinnych zabaw, a niekiedy także tych dużych, o ile nie łączyło się to z wynajęciem lokalu. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – wobec tego czy skorzystamy z możliwości wynajęcia sali czy wygodniej będzie urządzić imprezę w swoim domu lub ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dostarczyć nam w to miejsce zamówione menu.

Menu dostosowane do życzeń zamawiającego – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy to usługa dostępna na każdą rodzinną okazję (i nie tylko!). Wprawni szefowie kuchni bez trudu przygotują menu pasujące do specyfiki wydarzenia, nieważne czy potrzebujesz catering na komunię, na chrzciny czy na imieniny. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje też obsługę półmetków, studniówek i komersów. Szukając firmy oferującej tę usługę radzimy zdecydować się na taką, która potrafi zaadaptować menu do potrzeb i – co najważniejsze –budżetu klienta, jak również kompleksowo obsłużyć event, m.in. udostępniając doświadczonych kelnerów czy pomagając w dekoracji i ułożeniu stolików.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]