Chcesz zorganizować ważną imprezę? Sprawdź ofertę sal do wynajęcia

Oferta sal do wynajęcia na imprezy w Krakowie w rozsądnej cenie. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko weekendy integracyjne lub wspólne pikniki dla pracowników i ich bliskich, celem których zbudowanie trwałych więzi między zatrudnionym i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, np. po to, by świętować osiągnięte sukcesy, a także różnorodne gale dla partnerów biznesowych, sympozja czy kursy. Takie imprezy muszą być należycie zaplanowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane potem działaniach marketingowych.

Gdzie wyprawić bankiet firmowy?

Jeśli nie posiadamy na terenie firmy odpowiednich wnętrz, w których uda się urządzać galę, warto poszukać ofert wynajmu sal, które zdołają pomieścić wszystkich podejmowanych uczestników uroczystości. Ważne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę współgrało swoją stylistyką do rangi organizowanego wydarzenia. Prestiżowe spotkania dla wspólników firmy, w czasie których celebrowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie powinny zostać urządzone w byle jakim lokalu. Wypada w takich przypadkach wyprawić event w unikalnym miejscu, które zdecydowanie uwydatni ważność wydarzenia. Natomiast jeśli na imprezę sproszeni będą uczestnicy nie zamieszkujący w najbliższym sąsiedztwie lokalu, należy postawić na salę, zlokalizowaną niedaleko bogatej bazy noclegowej, do której można dojechać w mgnieniu oka.

Planowanie imprezy firmowej – zapewnij obecnym na sali nieskazitelną obsługę

Podczas organizacji wydarzenia firmowego nie można zignorować tak istotnego elementu, jak dostarczenie gościom zimnych oraz gorących przekąsek i napojów. Trafnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego obowiązku solidnej firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie w wyznaczoną lokalizację wybornych potraw dla gości, ale również pomoże w wyborze menu i zajmie się dekoracją stołów. W czasie ekskluzywnych bankietów wskazane jest też zapewnienie gościom nieskazitelnej obsługi. Opłaca się więc szukać usług firm cateringowych mających w swoim zespole kelnerów, którzy podadzą posiłki do stołu w elegancki sposób, a także zawodowych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko apetyczne, lecz i oszałamiające wizualnie dania.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]