Kancelaria doradztwo w przetargach

Doradca w przetargach. Kiedy warto?

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi i osobom składającym oferty. Usługa często ma profil kompleksowy i obejmuje praktycznie wszystkie aspekty przetargu publicznego.

Na czym polega doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, jakie chcą zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak i wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom chcącym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach obejmuje kolejność aspektów. W wypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w wypadku zamawiających może to być całościowe przygotowywanie oraz prowadzenie działania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów lub audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego oraz propozycji, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiego powodu należałoby zdecydować się na usługę doradztwa w przetargach?

Kancelarie, które specjalizują się konsultingiem w przetargach publicznych, są nienagannie przygotowane pod kątem ustawodawczym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a także do stworzenia oferty przetargowej. Mają również znaczące doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą i radą na dowolnym etapie działania przetargowego.

Nasza lokalizacja:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]