Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Potrzebujesz więcej wiadomości o domach weselnych w okolicach Krakowa? Idealnie trafiłeś! Kliknij w to miejsce.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce wesele to dzień, o którym rodzina młodej pary oraz ich goście będę wspominać w rozmowach przez wiele miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeśli nowożeńcy postanowią wyprawić przyjęcie dla dużej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będą musieli stawić czoło, jest wybór najlepszej sali na wesele, w której uczestnicy będą bawić się w ten specjalny dzień w komfortowych warunkach.

Sala ślubna – wybierz wszechstronną obsługę

Szukając lokalu na wesele nowożeńcy musi wziąć pod uwagę kilka bardzo istotnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać liczbę uczestników wesela, by mieć pewność, iż w wybranym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, żeby mieli gdzie tańczyć. Oprócz tego nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od miejsca ślubu położony jest dom weselny i czy droga do niego będzie łatwa. Jeżeli na uroczystość poproszona jest rodzina i przyjaciele z odległych krańców Polski, wypada szukać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się bogata baza noclegowa. Kolejnym zagadnieniem jest sama organizacja wesela, czyli dekoracja sali, ułożenie menu i załatwienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej. Takie tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto szukać takich domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie wszechstronnej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – dom weselny na 130 zaproszonych

Narzeczeni z południa Polski, zwłaszcza z Krakowa i okolic, mogą zorganizować zabawę weselną w niezmiernie malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia weselne wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się królewską oprawą. Pałac posiada cztery sale gotowe podjąć ponad stu gości. Wesele może zostać urządzone także w plenerze przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim będzie mogło bez problemu około 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, iż usytuowany jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę hotelową. Podróż gości z kościoła do Pałacu nie trwa zwykle dłużej aniżeli 30 minut.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]