tani parking Balice, parking Balice Kraków

Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic! O parkingu przy lotnisku

Latanie jest coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego auta, ale to generuje problem: gdzie go postawić w trakcie naszego wyjazdu?

Tani parking przy lotnisku – zostaw auto pod dobrą opieką

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy pozostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – naszego auta pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]