Opieka nad grobami

Pragniesz poznać więcej informacji o opiece nad grobami Kraków? Wejdź na http://bit.ly/2eddyUT

Oblicze grobów naszych krewnych jest świadectwem naszego szacunku. Często niestety nie znajdujemy chwili, by się nimi zająć – także, jeśli pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Szczególne trudności zaczynają się natomiast, kiedy naszych bliskich pochowaliśmy w miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to na szczęście, że pomniki są skazane na to, by pozostać brudne – świetnym wyjściem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na podobną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno spotkać również ludzi na emeryturze, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, takie jak montaż ławek lub pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności lub poprawienia napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, jakie musimy opłacić specjalistom czuwającym nad nagrobkami naszych krewnych są bardzo zróżnicowane. Zależne są w szczególności od rodzaju pomocy – jeśli wybieramy tylko jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli jednak chcielibyśmy, by firma sprzątała nagrobek co trzydzieści dni, musimy liczyć się z kosztem rzędu 400 złotych rocznie. Nie zapominajmy, że stawki zależne są również od rozmiarów nagrobków, zaś najdroższe będzie utrzymanie rodzinnych grobowców.

Nasza lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]