Organizacja przyjęć okolicznościowych – zadbaj o komfort gości

Na palacradziwillow.pl zamówisz organizację przyjęć.

Kiedy ktoś wspomina o przygotowaniu dużej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z zabawą weselną. Tymczasem ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy przyjeżdża dziesiątki krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to również chrzciny, komunie czy przyjęcia z okazji ukończenia pełnoletności. Gdy spis gości jest długi, zwykle nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia i przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie stosownego do okazji lokalu.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – zapewnij uczestnikom zabawy właściwe warunki

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z różnymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak np. imieniny bądź osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, zaproszonym wypada udostępnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z drugiej strony zabawy, w których sporą część uczestników będą najmłodsi, a więc komunie albo chrzty, dobrze jest wyprawić w miejscu, które prócz wynajęcia sali wewnątrz budynku oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu dzieciom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie znudzą się tak szybko zabawą i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Dania oferowane gościom także muszą być dobrane do typu imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie warto więc skorzystać z pomocy firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o dobre menu, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Sala na przyjęcie w okolicy Krakowa

Wynajęcie lokalu na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większych miejscowościach, jest całkiem proste, jednakże niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od dekad w iście królewskiej atmosferze urządzane są w nim chrzty, przyjęcia komunijne i – rzecz jasna – wesela, które wszyscy goście zapamiętają na lata. W Pałacu można wynająć jedną bądź kilka sal, w których wygodnie można pomieścić nawet do stu trzydziestu osób. Natomiast jeżeli zabawa zostanie zorganizowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści przeszło trzystu gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów gwarantuje kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przyrządzenia dań, przez ustawienie i przystrojenie stolików, aż po doświadczoną kadrę kelnerów i kucharzy.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]