Panoramy 360 wnętrz firmy pomogą w promocji biznesu

Zdjęcia panoramiczne w Google. Zobacz, kto je sporządza https://www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/.

Zdjęcia 360 stopni to niezmiernie atrakcyjna i nowoczesna metoda prezentowania wnętrz zakładów pracy i lokali usługowych. Z reguły spotykamy je przeglądając Google Street View oraz wizytówki Google Moja Firma, ale też napotykamy je na najpopularniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość opublikowania na profilu firmy takiego panoramicznego zdjęcia. Jak więc możesz użyć zdjęcia panoramiczne do popularyzacji Twojej firmy? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Co wyróżnia sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które możemy patrzeć pod wszystkimi kątami. Dowolne przesuwanie fotografii daje odczucie osobistej obecności w oglądanym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku pozwalają na obejrzenie lokalu, budynku czy nieruchomości poprzez opcję wyboru kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego typu wykonuje się przy pomocy dedykowanej aplikacji i aparatów. Dla odbiorców jedyną różnicą w porównaniu do tradycyjnych fotografii cyfrowych jest możliwość kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a w następnej kolejności poruszanie nim w wybranym kierunku.

Panoramy 360 stopni – reklamuj swoją firmę

Panoramy sferyczne na Facebooka to idealny sposób na popularyzację własnego biznesu bądź firmy. Panoramy 360 stopni dają spore możliwości prezentacji wnętrza hostelu, lokalu usługowego albo biura. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej ciekawa oraz pozwala wnikliwie zapoznać się z danym miejscem. Udostępnienie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie mieć pozytywny wpływ na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta i podniesie jego zaufanie w stosunku do świadczonych przez nas usług, co zaowocuje dużo większym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Panoramy sferyczne warto udostępnić na Facebooku szczególnie kiedy prowadzimy biznes, który opiera się na najwyższej jakości wnętrzach (np. sale konferencyjne bądź hotel), ale również jeśli chcemy zachęcić zainteresowane osoby, by skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej czy też po prostu zademonstrować naszym klientom miejsce, w którym pracujemy.

Do przygotowania zdjęć 360 stopni na Facebooka zatrudnij profesjonalistę!

Wykonanie sferycznego zdjęcia panoramicznego, choć w teorii można zrealizować na własną rękę, jednakże do celów marketingowych rekomenduje się zatrudnić wykwalifikowanego fotografa, który zajmuje się na co dzień interaktywnymi zdjęciami. Dlaczego to zalecane rozwiązanie? Zlecenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje gwarancję stworzenia najlepszej jakości fotografii, które prócz tego będą bardziej przyjazne dla odbiorcy. Sama usługa nie jest również droga czy trudno dostępna. Fotografów polecanych przez Google do opracowania panoram sferycznych znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym wymienieni są wyłącznie Ci specjaliści, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google i opublikowali wyznaczoną ilość prawidłowych panoram 360 stopni.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]