Planujesz imprezę na „osiemnastkę”? Wynajmij salę na 18 urodziny

Oferta lokalu na urodziny w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Częstokroć z okazji urodzin, imienin bądź niektórych rocznic nie planujemy przyjęć z rodziną oraz znajomymi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Jednakże zdarzają się takie momenty przełomowe życia, których huczne świętowanie jest niejako obowiązkowe, a jednym z nich jest bezspornie wejście w dorosłość, czyli tzw. “osiemnastka”.

Zorganizować obiad w mieszkaniu czy wynająć lokal na osiemnaste urodziny?

Wraz z nadejściem 18 urodzin dużo się zmienia w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa oddawać głos w wyborach, spożywać i kupować alkohol, może pełnić funkcje w organach publicznych i państwowych oraz zaczyna rozliczać się z fiskusem. Lecz kończąc 18 lat sporadycznie myśli się o tak oficjalnych zagadnieniach – dla nastolatków najistotniejsza jest możliwość urządzenia pamiętnej imprezy z kolegami. Można po raz kolejny urządzić “domówkę”, lecz czy zabawa w mieszkaniu będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Naturalnie, że nie będzie. Stąd lepszą drogą jest zarezerwowanie lokalu na 18 urodziny. Częstokroć grupa znajomych postanawia urządzić wspólną imprezę z tej okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio przestronnej sali, lecz w tym samym czasie pozwala na zredukowanie jednostkowych wydatków. Szukając miejsca na zabawę urodzinową skup się na lokalach oferujących dużą przestrzeń taneczną (trudno bowiem jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która dostarczy wyśmienite menu imprezowe. Pragniesz się bawić pod gołym niebem? Znajdź salę urodzinową z dostępem do ogrodu – w sezonie letnim można postawić w nim przestronny namiot i urządzić grill.

O co jeszcze powinieneś zadbać organizując osiemnastkę?

Wszyscy mają świadomość, że osiemnastka to przyjęcie, na którym młodzi ludzie spożywają alkohol. Trzeba w związku z tym obligatoryjnie zatroszczyć się o to, żeby osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, a takich może nie brakować pośród zaproszonych, nie miały dostępu do wysokoprocentowych napojów.

Szałowy wygląd sali również jest niesłychanie ważny, żeby goście do głębi wczuli się w klimat zabawy. Wypada zatem postawić na salę na urodziny, która zadba o ozdobienie przestrzeni według podanych wytycznych, a także optymalnie rozlokuje stoliki z przekąskami i napojami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie świetnie sprawdza się menu typu finger food, bazujące na drobnych przekąskach “jeden gryz”, które można skonsumować bez konieczności siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dobierze menu zarówno do charakteru zabawy, jak i do potrzeb i finansów klienta.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]