Polski producent przyczep, naczep i pojazdów specjalnych

Sektor transportu ciągle się rozwija, a to z powodu globalizacji, jak również otwierania się nowych rynków na eksport i import. Jednoczenie wymaga też nowoczesnych rozwiązań, głównie tych związanych z modernizacją procesów transportu dóbr. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od trzydziestu lat wychodzi naprzeciw nieprzerwanie zmieniającym się wymogom branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie –kubaturowe, solo oraz BDF

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to specjalista w wytwarzaniu przyczep i zabudów samochodowych. Spółka produkuje zestawy kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe), solo (na przykład z windą hydrauliczną przyspieszającą załadunek) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To także producent przyczep i innych rozwiązań przygotowywanych i wykonywanych na zamówienie dla wymagających klientów, w tym armii oraz zespołów specjalnych. Do produkcji wykorzystywane są jedynie materiały najwyższej jakości, pochodzące od cenionych partnerów. Doświadczenie uzyskane na przestrzeni trzech dekad umożliwia firmie Gniotpol Trailers przygotowanie coraz to lepszych projektów na światowym poziomie, o czym świadczy m.in. sukces chronionych patentem zestawów kubaturowych z serii 2504, zaprojektowanych z myślą o transporcie wyjątkowo delikatnych towarów.

Producent zabudów samochodowych – kompleksowe usługi serwisowe

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje również wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym i stacjonarnym (we własnym warsztacie w Malni oraz w kilku autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej nieodzowne reperacje wykonywane są na terenie całej Unii Europejskiej w terminie wybranym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba także o wygodę nabywców, którzy decydują się na naprawy samodzielnie. Części zamienne do naczep firmy są dostępne w każdej chwili, co redukuje okres oczekiwania na ich uzyskanie do minimum, dzięki czemu znacznie skraca to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i wykonanie dużych napraw.

Pochodzenie zdjęcia: gniotpol-trailers.com.