Pozycjonowanie Kraków – usługa dla firm z małopolski

Dowiedz się, kto oferuje pozycjonowanie Krakow.

Wszechobecność internetu oraz prostota wykorzystania go do znalezienia potrzebnych usług i produktów doprowadziła do tego, że każda marka chce teraz wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo postawienie strony www nie zagwarantuje, że klienci do nas trafią – kluczowa jest przecież obecność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dużo mniejszych przedsiębiorstw, które działają tylko w określonym województwie albo wręcz w jednej miejscowości, przykładowo w Krakowie albo w Katowicach, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne – promuj swoją ofertę ewentualnym odbiorcom

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych bądź usług stosują zazwyczaj frazy lokalne, czyli mających w składzie nazwę konkretnego miasta, np. “depilacja brwi kraków”, “piekarnia kraków” albo “sklep rtv kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych firm na pokazanie swojej oferty ewentualnym odbiorcom, zamieszkującym na danym obszarze. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, iż działania SEO skierowane są na podniesienie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, przykładowo poprzez przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy treści, założenie i optymalizację wizytówki GMF oraz zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla firm z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży pozycjonowania, optymalizacji oraz projektowania stron www od ponad dekady. W trakcie tych lat dogłębnie poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym podmiotom poprawić widoczność ich stron i tym sposobem trafić do nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, rozbudowę treści, jak również pozyskiwanie linków. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może monitorować w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]