projekty budowlane Kraków, Kraków architekt, biuro projektów Kraków

Pragniesz wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z usług architekta

Biuro projektów świadczy zróżnicowane spektrum usług – pomaga realizować marzenia klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w funkcjonalnym i komfortowym domu jednorodzinnym, ale też kieruje ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt może wykonać pełny projekt budynku, a następnie czynnie nadzorować zaawansowanie robót, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odbudowę budynku bądź wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących mieszkań.

Jak pomoże Ci profesjonalne biuro projektów?

Interesują Cię pomysłowe, innowacyjne projekty budowlane? Chcesz, żeby Twój dom odróżniał się od innych budynków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie komfortowy, a równolegle funkcjonalny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Wśród projektów dostępne są zarówno te zgodne z obecnymi trendami w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Biuro projektów – co zaprojektowaliśmy

W naszym portfolio mamy zarówno projekty domów jednorodzinnych, wnętrz mieszkań, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków użyteczności publicznej. Przykładowe realizacje to między innymi biura, budynki rekreacyjne, pensjonaty i zakłady opiekuńczo-lecznicze. Układ przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do specyfiki danego budynku oraz indywidualnych potrzeb klienta. Nasze biuro projektowe może także zaplanować praktyczne i przestronne szafy wnękowe, które umożliwią najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]