okna serwis Warszawa, serwis okien PCV

Serwis okien PCV i drewnianych – to ważne!

Regularnie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje doświadczony serwisant? Dlaczego warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim domu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są narażone na różnego rodzaju uszkodzenia i wykrzywienia. Na stan okien oraz uszczelek źle oddziałują także warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe czynności można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać zawodowca. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowany zespół serwisu okien może też przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga zredukować utratę ciepła nawet o 30%, co przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec zadba także o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]