Stwórz swoje miejsce w sieci – projektowanie stron internetowych

Skieruj się tutaj, jeżeli ciekawi Cię aktualna oferta tworzenia stron www Kraków.

Funkcjonalność witryn www wynika w szczególności z ich wzornictwa. Tworząc witryny www należy nie tylko pamiętać o względach wizualnych, ale również doświadczeniu internautów – kiedy nawigacja po serwisie będzie dla nich źródłem trudności, szybko przeniosą się na inną witrynę lub wybiorą usługi konkurencji. By zatem witryna dała nam oczekiwane zyski, należy zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak więc prezentuje się profesjonalnie stworzona strona? Jak zadbać, by użytkownicy nie opuścili jej za szybko?

Projektowanie stron internetowych – na czym się opiera?

Centralną zasadą, jaką powinniśmy kierować się projektując witryny internetowe jest odznaczenie najistotniejszych części portalu – przyciągną wtedy wzrok internauty oraz nakłonią go do kliknięcia. Prosto osiągnąć to można dzięki użyciu kontrastowych odcieni, pamiętając jednak o tym, żeby kolory bilansowały się na stronie. Istotna będzie także to, żeby najważniejsze części strony umieścić na linii, po której porusza się wzrok internauty – to wynika z rozwiązań od lat stosowanych w internecie.

Projektowanie stron internetowych – której firmie zlecić?

Jak łatwo się domyślić, stworzenie nowoczesnej witryny www nie jest proste. W przypadku strony komercyjnej nietrafionym pomysłem okaże się więc amatorskie jej przygotowanie. Chcąc zyskać gwarancję, że strona będzie przynosić zyski, warto powierzyć to specjalistom – zwłaszcza firmie doświadczonej tak w projektowaniu stron, jak i ich programowaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]