Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Więcej na temat parking strzeżony lotnisko Balice na pandaparking.pl.

Nadrzędne plusy lotów samolotem, które sprawiły, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły ogromną popularność, to możliwość przybycia także w bardzo odległe zakątki naszego globu, komfort i szybkość. Wyjazd, którego częścią jest lot, łączy się aczkolwiek z drobnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie problem dojechania na lotnisko – a masa podróżnych w tym celu musi przecież przejechać setki kilometrów. Tak znaczną odległość najlepiej jest pokonać swoim autem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne kłopoty połączone z dotarciem na lotnisko swoim autem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe przeloty.

Tani parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce online

Podróżujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dotrzeć własnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na utwardzonym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę samochodu, toteż w trakcie podróży nie muszą naturalnie się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja rezerwacji telefonicznej, wobec tego nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie postawić auta. Parking jest oprócz tego w całości utwardzony, co jest nadzwyczaj ważne podczas opadów śniegu czy też deszczu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na asystę jego zespołu

Gdy zdecydujemy się na skorzystanie z usług oferowanych przez parking monitorowany w okolicy lotnisku możemy spodziewać się również licznych ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Oprócz tego kierowcy mogą liczyć na pomoc załogi parkingu w nagłych sytuacjach, jak przykładowo rozładowany akumulator czy też ujście powietrza w oponach.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]