Urządzasz piknik? Zamów catering eventowy!

Catering na imprezy Kraków - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Sezon wakacyjny obfituje w niezmiernie modne ostatnio pikniki firmowe czy imprezy na świeżym powietrzu, ale w gruncie rzeczy przez cały rok w różnych miejscowościach w Polsce mają miejsce benefisy, bankiety bądź sympozja. Takie eventy wymagają odpowiedniej oprawy, której obowiązkową częścią jest profesjonalnie przygotowany i apetyczny catering. Rozsądnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Najlepsze potrawy, profesjonalni kelnerzy – o cateringu na imprezy

Zdecydowałeś się już na lokalizację, gdzie wyprawisz piknik bądź masz zarezerwowaną salę bankietową? Pierwszy krok za Tobą! Teraz trzeba zadbać o to, aby uczestnicy eventu mieli dostęp do smakowitych ciepłych potraw, napojów i przekąsek. Pamiętaj, że w przypadku istotnych wydarzeń w złym tonie jest postawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku sali i spodziewać się, iż uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Cała oprawa eventu jest istotna – odpowiedni układ stołów, stylowe ozdoby, a także poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Goście wydarzenia niewątpliwie docenią dodatkowo, jeśli potrawy będą podawać im doświadczeni kelnerzy, a posiłki będą wyglądać na talerzu niczym w modnych restauracjach.

Pokaz live cooking i nie tylko – atuty profesjonalnego cateringu imprezowego

Zaletą skorzystania z usługi cateringu imprezowego jest z pewnością to, iż zatrudniona ekipa nie tylko przyrządzi apetyczne dania, ale też kompleksowo zadba o całą jego oprawę. Przekąski i potrawy zostaną przywiezione we wskazane miejsce, załoga firmy cateringowej rozłoży oraz nakryje stoły, a potem doświadczeni kelnerzy obsłużą obecnych w czasie wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, o ile pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uświetnić wydarzenie popisem tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną szansą, żeby obserwować z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Warto zatrudnić firmę cateringową, która działa w branży od wielu lat i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego typu wydarzeń, zarówno tych kameralnych, jak i takich na kilkuset gości. Podczas ustalania niuansów zlecenia doradzi ona, które przekąski, potrawy oraz napoje idealnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]