aktualizacja wordpress, opieka techniczna wordpress

Usługi dla firm i freelancerów – opieka techniczna WordPress

WordPress, stworzony przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, w mgnieniu oka stał się bardzo popularnym systemem zarządzania treścią. Dzięki temu, iż bez problemu można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, a przy tym jest szybki, wykorzystuje się go dzisiaj do tworzenia wymyślnych stron oraz sklepów e-commerce. Jednak ten system zarządzania treścią bywa przyczyną problematycznych sytuacji, zatem ważną i konieczną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Opieka nad stroną WordPress – pamiętaj o cyklicznej instalacji kolejnych wersji CMS-a

Podstawowym warunkiem bezpieczeństwa strony internetowej jest niewątpliwie zaktualizowanie jej do najświeższej edycji CMS-a. Raz za razem jednak podmioty po uruchomieniu strony zapominają o cyklicznym wdrażaniu nowych wersji CMS-a bądź aktualizacji stosowanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na zainfekowanie przez wirusymalware lub ataki cyberprzestępców. Poza tym, mimo że WordPress jest niezmiernie prostym CMS-em, jego aktualizowanie może wiązać się z nieprzewidzianymi trudnościami z poprawnym działaniem sklepu lub strony. Z tej przyczyny wymagane jest, aby działanie to realizowała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w firmie wydziału IT, trzeba zlecić opiekę techniczną nad stroną www niezależnemu znawcy.

Aktualizowanie WordPressa – usługa dla dużych i małych firm oraz freelancerów

Usługa utrzymania WordPressa to oferta kierowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, tak dużych jak i małych przedsiębiorstw, którym zależy na sprawnym oraz trwałym działaniu ich strony firmowej, a także ochronie jej baz danych i zasobów. Usługa ta pomocna jest również freelancerom i blogerom posiadającym własne strony www. W bazowym pakiecie usługi zawarta przeprowadzenie aktualizacji CMS-a, pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych oraz usuwanie następstw ataków. W pakietach rozszerzonych oferowane są też rozmaitego rodzaju monitoringi (przykładowo zmian treści, logowań użytkowników oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]