Zalety udostępnienia wirtualnego spaceru w Google Moja Firma

Dowiedz się wszystkiego o Google Moja Firma.

Wirtualne spacery, które pojawiły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Pozwalają w prosty sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa lub nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to ciekawa prezentacja, którą warto zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo podmiotów nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje oraz co zyskamy umieszczając go w wizytówce firmy.

Czym jest wirtualny spacer Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne zdjęcia, które układają się w realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite elementy pomieszczeń i przeskakiwać do kolejnych lokalizacji nieruchomości, w której się znajdujemy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego poruszanie się w jej granicach. Wirtualne spacery można publikować obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu Google przekierowuje nas do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną ani związane z tym opłaty. Możemy go natomiast publikować dla klientów na stronie www naszej firmy.

Dlaczego opłaca się stworzyć wirtualny spacer w Google Moja Firma??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku względów. Główny z nich to stworzenie wizerunku rzetelnej firmy i korzystne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie www oraz w wizytówce Google będziemy posiadali wirtualny spacer i materiały graficzne bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też bardzo proste. Na rynku istnieje wielu zawodowych fotografów, którzy bardzo szybko i – co równie najważniejsze – w przystępnej cenie przygotują taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps sprawdzi się w wielu branżach. Na pewno będzie to sektor hotelarski, w której często chcemy pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Można także pokazać tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, jak gabinet medycyny estetycznej bądź siłownię. Wirtualny spacer okaże się pomocny także wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, żeby przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]