Atrakcje turystyczne w Małopolsce – gdzie szukać o nich informacji?

Więcej na temat atrakcji turystycznych w Małopolsce na visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna.

Choć Małopolska to jedno z mniejszych województw w Polsce, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno odwiedzającym zza granicy, jak i z innych regionów kraju. Dzieje się tu wiele, dlatego zdarza się, że z trudem można odnaleźć się w zalewie informacji o ciekawych zabytkach oraz najnowszych imprezach kulturalnych czy sportowych w Małopolsce.

Gdzie szukać kompleksowych informacji o wartych zobaczenia miejscach w Małopolsce?

By pokazać zwiedzającym ciekawe miejsca turystyczne tego województwa, stworzono portal visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiedzę nie tylko o ciekawych miejscach oraz zabytkach w Małopolsce, jak też o ekspozycjach i imprezach sportowych, kulturalnych czy folklorystycznych planowanych na jego obszarze. Strona prowadzona w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Czego dowiemy się na portalu? Turyści myślący o przyjeździe do Małopolski o razu na stronie głównej dostrzegą mapę, na której ekspresowo znajdą Centra Informacji Turystycznej, muzea i zabytki, jak również schroniska młodzieżowe, pensjonaty i hotele zlokalizowane w miejscowościach Małopolski. Serwis pomaga zaplanować wizytę na południu Polski również pod względem logistycznym, dostarczając informacje zarówno o parkingach i wypożyczalniach aut, jak i o dworcach kolejowych i lotniskach. Z kolei dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, portal przygotował liczne wirtualne spacery prezentujące między innymi piękno lokalnego folkloru, Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO czy atrakcje narciarskie.

Strona o atrakcjach Małopolski nie pomija obcokrajowców

Portal visitmalopolska.pl nie zapomina także o przyjezdnych z zagranicy, którzy chętnie zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego oraz innych górskich miejscowości. Newsy dodawane na portalu dostępne są zatem w języku angielskim, ale prócz tego w między innymi w języku rosyjskim, hiszpańskim i niemieckim, francuskim. Niezmiernie wartościowy dla cudzoziemców jest także dział Rozmówki, gdzie poznają ważne wyrażenia i zwroty, które pomogą im porozumieć się z Polakami w różnorodnych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć podczas podróży po naszym kraju. podróżnicy z zagranicy znajdą tu spis ambasad i konsulatów zlokalizowanych na obszarze województwa małopolskiego.

Nasza lokalizacja:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego