Polski psycholog w UK sposobem na bolączki imigrantów

Skorzystaj z usług polskiego psychologa w UK na https://psychoterapia-uk.pl

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Obecnie przez Brexit fala emigracji praktycznie rzecz biorąc zanikła, ale ciągle nie brakuje ludzi skłonnych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak pobyt w Wielkiej Brytanii może generować wiele problemów, z którymi ciężko jest sobie poradzić samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu okolicznościach jest niezbędny?

Pobyt na Wyspach i wynikająca z tego rozłąka z bliskimi, jak również praca w obcym kraju, mogą generować cały szereg komplikacji, którym niezwykle ciężko jest sprostać. Rozłąka z rodziną nierzadko wywołuje ogromną sytuację stresową. Ponadto nieraz dochodzą też trudności z otrzymaniem etatu lub integracją ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, że bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do poważnych wahań nastroju czy nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego typu wyjątkowo trudno jest zapanować samodzielnie. W związku z tym nie trzeba bać się korzystania z pomocy specjalisty. Sesja z psychologiem jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Każda rozmowa z psychologiem ma miejsce w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że historie , które opowiedziano w czasie sesji zostaną powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie należy ukrywać kłopotów i słabości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, a także pomaga identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja odbywa się w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie powinna się bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama prawidłowo zrozumie to, co mówi jej psycholog.

Nasza lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339